Home / Hair / Pink Hair – It’s a Love Affair
Pink Hair – It’s a Love Affair


Pink Hair – It’s a Love Affair

Saçınızı pembeye boyamaya hiç gerek yok mu? Uzman bir güzellik uzmanı olarak en yaygın elektif gölgelendirme talebinin p! Nk kılları için olduğunu belirtecektim, bu yüzden tek değilsiniz. Bu nükleer gölge, seçmeli dünyanın sarı saçlarına benziyor. Niye ya? İkisi de binga-banga-bing-bong seks teklifine sahipler! Kontrol fuşya saçlarının kıtlık ve nerelerini ve neye benzediğini söyleyelim.

 

[/video]

Hangi anlama geliyor ve Sembolizm

Pembe, normalde genç bir bayanın gölgesidir ve bu nedenle enerji, sevgi ve tahakküm ile ilgilidir. Somon tonları daha hafif, daha az vahşi bir kırmızıdır. İki ton sevgiyi simgeliyor, ancak kırmızı hemen, sıcak ve coşkulu iken karanfil tonları, doğanın, alayın ve duyarlılığın sevgi dolu eğlencesini tavsiye ediyor. “Pembe Giyer, Boys Wink’i Yapar”, erkeklerin bu dişi gölgelendirme cazibesini bulmasını öneren eski bir artikülasyon. Japonya’da, neşeli çiçek tonlarının seks ilgisi dikkate değerdir. Japon yetişkinler tarafından çekilen hareket resimleri, ‘pembe filmler’ olarak bilinir ve bu da cinsel etkilerden kaynaklanır. Feng shui’de bu gölgeleme, hayranlık ve evlilik ile ilişkilidir ve kalbi hafifletmek için kabul edilir.

Notoriety ve Ünlü

Pembe muhtemelen en popüler seçmeli saç gölgelendirmesidir. Sanatçı P! Nk, adını kayda değer saçlarından gölgelendirmeye kadar etkiledi. Lily Allen, ayrıca Yılın Cazip Kadınları Ödülleri’nde flamingo saçlarıyla bir geçiş yaptı. Avril Lavigne’nin sarışın ve fuşya çizgileri, “Sweetheart” adlı müzik videosunda iyi tanınıyor. Gwen Stefani, 2000 yılında eleştirel ‘Hollywood Cerise’ saçı vardı. Kelly Osbourne (Ozzy Osbourne’un küçük kızı), fuşya saçını kendi başına seviyor ve aynı zamanda köpek yavrusu saklamasını koordine ediyor. 2006 yılında, ekran karakter Rachel McAdams soruşturma başladı “Yeni sarışın pembe mi?” onun punkish fuşya çizgileri ile.

Lise vokalisti Joss Stone, saçlarını bir sargı bezi süpervizörünü, bir sarışından vazgeçmeye sevk ettikten sonra pestere etmek için bir pamuk muamele rengini renklendirdi. MySpace modelleri Audrey Kitching ve süper sürükleme cetveli Jeffrey Star, bu önemli saçları gölgelendirmek için bir notorieti etkiledi. Britney Spears bile onun floresan peruk var. Tarina Tarantino süsleme mimarı aynı şekilde ‘pembemsi’ saçları için de iyi bilinir ve Barbie ile sınırlı bir şekilde serbest bırakılan Tarina Tarantino Barbie bebeğini sunmak için işbirliği yaptı. Sonuç olarak, My Little Pony’yi eşsiz kırmızı yeleği ile görmezden gelemeyiz. Bu kadar çok sayıda ünlü insanın sahip olması – genellikle bir dereceye kadar seçmeli süperstarlar – bu saçların gölgelenmesini bir anda almak, sadece pembe saçların bulunma sıklığını arttırıyor.

Beyin bilimi

Cerise, şeyleri ‘daha iyi’ tatmaya etki eden ‘tatlı’ gölgedir.

Olduğu gibi, bu cam kek gölgelendirme darbe bireyleri üzerinde ilgi çekici bir fizyolojik vardır. Bizi uzun süre şekere etkilediği biliniyor. Bu biraz pembe pembenin (ya da “pixie diş ipi” ne neden olduğu, dişlerini diş ipi çeken diş perisi tarafından işkence edilen küçük bir perili ya da üstesinden gelebilecek bir pixie olmasına rağmen neden olur? Hazırlanamayan pembe şeker “) ile hazırlanan şeker beyazdır. Zihinsel araştırmalar, aynı şekilde, tatlı pişmiş ürünlerin, cam keki gölgeli kutular bıraktıklarında ya da pembe tabaklarda servis edildiğinde daha iyi tadıldığı düşünülmektedir.

Sessiz gül tonları, saç stiline Samson’ın kalitesinden daha üstün olabilir.

Bu şaşırtıcı gölgeliğin aynı şekilde sakinleştirici bir etkisi olduğu bulunmuştur. Birkaç araştırma, erkek haltercilerin Fransız gülü içeren odalarında kaliteyi yitirdiğini öne sürüyor. Hapis tutma hücreleri bir analiz olarak pembeye boyanmış ve öngörülemeyen davranışları yeterince azaltmıştır. Bu tonun sakinleştirici etkisi 1970’lerde Iowa Eyalet Üniversitesi’nde kullanılmaktaydı: Futbol mentoru Hayden Fry toplantı grubunun soyunma odasını çokça tartışılan bir çaba olarak göstermişti, erm, oyuncuları sevdiklerinden daha fazla gevşetmişti !

Hangi Renkler P! Nk Çizgileri ile Çalışır?

Saçlarınızdaki fuşya çizgileri, karşılık gelen tonlarla onları koordine ettiğinizde son derece şaşırtıcı görünebilir. Gölgeleme çarkındaki karşıt ton açık yeşil renktedir, bu yüzden bu karışım harika bir fark yaratır. Neyse ki bu gölgelendirme, çeşitli tonlarla hayranlıkla çalışır. Harika bir karışım pembe ve mavi çizgiler olurdu. Çatışacağı ana ikisi kırmızı ve turuncu.

On the off chance that you simply need sweet streaks and an all-finished characteristic shading, I would propose utilizing dark on the off chance that you like hot red, and light blonde in the event that you need cupcake shading streaks. Dark colored bases can look OK, however to truly get those dazzling streaks emerging, I’d propose blonde or dark for the common all-finished shading. Red heads with salmon streaks more often than not don’t work except if you’re particularly searching for a shading conflict. For any mixes, you’ll have to put the shading in thwart bundles to stop them blending.

Thing to Watch Out for When You Dye Your Hair

On the off chance that you have had a past elective shading in your hair and it has washed out however despite everything you have deposit, you have to consider how this may impact the aftereffect of the new shade of pink you wish to color your hair…

For instance: If I have as of late had out of control fuchsia in my hair, my hair will even now have a light blushing deposit. On the off chance that I at that point need to put blue over it the outcome will be to a greater degree a purplish colour.(Pink + Blue = PURPLE)

Another illustration: If I beforehand had yellow in my hair last time, I will have a light yellow deposit left. On the off chance that I at that point need to put p!nk over it, the outcome will be to a greater degree a light orange colour.(Yellow + Pink = LIGHT ORANGE)

Something else to consider with coloring your hair pink is which shade of pink you need to go for? To what extent do you need the shading to last? The darker the shade of color, the more it endures, and the lighter the shade, the faster it blurs. For instance, Special Effects ‘AtomicPink’ Dye can keep going for multi month (or increasingly in the event that you know how to keep up) yet FUDGE Paintbox ‘PinkMoon’ may just most recent two weeks.

At long last… Is Pink Truly the New Blonde?

I’ll give you a chance to choose. Yet, one thing’s without a doubt – Its digging in for the long haul!

What’s more, now, in the event that you’ll pardon me, I feel a profound and unnatural desire to eat some treat floss…

Anya Goy, VIDAL SASSOON enstitüsünde ve L’Oreal, Londra’da en iyi işçilik yöneticilerinin bir kısmı ile hazırlanan uzman bir kıdemli güzellik uzmanıdır. Onun modelleri Wella Stüdyoları’ndaki pistte.

Anya, formda, yaratıcı ifadelerde ve medya kuruluşlarında muhtemelen en zorlayıcı bireylerin saçlarını planlama şansına sahip oldu. İngiltere ve Avustralya’da kuaför olarak geniş çapta çalışmış, seçmeli saçlarda önemli bir otorite teşkil etmiştir. Onun işareti saç dolu gökkuşağı, henüz yeni düşünceler ile ilgili farklı yollar keşfetmek için besler.

119 queries 0.836